Консерватор
Консерватор

ТРАДИЦІЯ І ПОРЯДОК: НІ КАПІТУЛЯЦІЇ!

Молодь, студенство це саме та рушійна сила, котра здатна зламати механізм та перелаштувати його на новий лад. Тому саме сьогодні нам випала можливість поспілкуватись із представником всеукраїнської громадської організації Традиція і Порядок у Дрогобичі Василем Астаховим.

«
- «Успіх – це вміння рухатися від невдачі до невдачі, не втрачаючи ентузіазму», - якось сказав Черчіль, а який зміст безпосередньо ви, вкладаєте у це слово? Та який ваш життєвий девіз?
Безперечно «Жити всупереч» це кредо котрого я дотримуюсь. Хоч цей девіз і звучить, як підліткове бунтарство, насправді ж, я вкладаю в нього глибший зміст, саме він закликає жити наперекір сучасному світу, боротись із його вже фальшивими цінностями, стереотипами, несправедливістю та брудом, що немов нутрощі виходять назовні. Стосовно ж успіху, то це мати силу волі, щоб боротись за справу свого життя, генерувати та реалізовувати ідеї, бути сповненим жагою та ентузіазмом!
Amnesty International на КиївПрайд
- Існує такий стереотип, що громадська організація це заїжджена концепція та загальновідомі фрази, котрі майоріють на всіх провідних телеканалах. Чи це так у вашому випадку?
Цей стереотип має рацію, тому що більшість організацій це лише формальність, що знайшла відображення на папері. Що стосується ж нашого руху, то це незалежне угрупування, де активісти діють за покликом власної волі та на засадах моралі.
- В декількох словах, про те, хто такий Василь Астахов?
Я студент! Майбутній педагог-історик, активний громадський діяч Львівського осередку Традиції і Порядку у Дрогобичі та просто людина, яка має обов'язок перед державою!
- Концепія Традиції і Порядку, яка вона?
Наша мета побудова сильної та незалежної держави на засадах патріотизму, ринкової економіки та християнських цінностей. Девіз вірність принципам та жодних компромісів із власним сумлінням. Стабільність і довгостроковість, самодостатність та україноцентризм, дієвість та вірність це саме наш вибір!
Amnesty International на КиївПрайд
- На сьогодні про які результати та перспективи Вашої роботи можна говорити? Та якщо говорити про проблеми регіону, зокрема, які вони, та Ваш погляд стосовно їхнього розв'язання?
По-перше це започаткування проекту по догляду за історичними військовими похованнями у нашій області, зокрема це с.Грабовець, де було очищено кладовище полеглих вояків австро-угорської армії.

По-друге це проведення лекцій з метою ознайомлення молоді із культурним та духовним життям, зокрема це просвітництво серед студентів та школярів нашого міста та навколишніх районів.

По-третє це співпраця із релігійними громадами.

По-четверте це проведення спортивно-патріотичних тренувань.

Щодо проблем, то тут насамперед хочеться сказати про те, що Дрогобич студентське місто, а отже саме тут скупчення креативної молоді, що дає велику перевагу регіону. Однак майданчику для реалізації власного потенціалу в місті поки що немає. Наша організація шукає шляхи створення саме такого інтелектуального простору, де студент мав би змогу ділитись, генерувати та просто реалізовувати себе. На мій погляд, створення кафе, куди б кожен охочий міг прийти, поділитись та обговорити щось, що могло б змінити місто, а потім державу загалом, сприяло б розквіту нашої культури та зміцненню суспільства.
Amnesty International на КиївПрайд
- Ваш ентузіазм змінити державу, звідки він? Та як на практиці це реалізувати?
Цей запал з'явився ще в ранньому підлітковому віці, а зокрема на уроках історії, коли я відчув відповідальність за майбутнє нащадків. Наступним переломним моментом був Майдан та події які розгортались по-інерції. Усе це й сформувало у мені жагу до невтомної боротьби за власну державу.

Щодо реалізації, то це безперечно формування активної молоді, поширення та впровадження консервативного тренду в політиці, щоб серед сучасної молоді стало «модним» мати власну політичну позицію та чітко формулювати й відстоювати її.
- Чому ви закликаєте 14 жовтня вийти на вулиці Києва?

Я вважаю, що потрібно виступити проти безхребетної зовнішньої політики діючої влади, адже віддати територію ворогу це означає спаплюжити власну гідність та пам'ять про тих, хто захищав нашу державу. Те, що пропонує влада не довгоочікуваний мир, а здача України на умовах Путіна. Марш спротиву капітуляції це не політична акція. У цей день ми усі обєднаємось заради перемоги України.

Саме тому нашим обов'язком є вийти в цей день, заради українського майбутнього!

Василь Астахов, активіст організації "Традиція і порядок"
Спілкувалася журналістка Юлія Сениско
13/10/2019 Дрогобич
~
Поділитись