Консерватор
Консерватор

СУМА ПРОТИ "НЕВІРУЮЧИХ" У КОНСТИТУЦІЮ

Є люди, котрі не вірять у Бога, а є ті, хто не вірить у існування Конституції. Цю публіку об'єднує лише одне - всі вони помиляються.

Люди з багатим життєвим досвідом розповідають, що у, наприклад, 1997 році, потрапивши у відділення міліції, вони апелювали до положення 63-ї статті тоді ще "свіжої" Конституції. І з них сміялися, а тоді легенько пробивали по нирках. Мєнти не вірили у існування 63-ї статті Конституції. Сьогодні не сміються і вкрай рідко б'ють по нирках.

Ті ж самі люди розповідають, що 1-го жовтня 2010-го року хтось з них серйозно задумувався про еміграцію, а хтось - про способи непомітно пронести у Адміністрацію тодішнього президента кілька кілограмів тротилу. Вони гадали, що втратили Республіку назавжди. У кінці лютого 2014 літак з тим, на користь кого намагалися "втратити" Республіку, приземлився десь за східним кордоном, кажуть у Ростові. Ми втратили його у Ростов. Так закінчилося посягання на 5-ту статтю Конституції для Януковича. Проте залишилися ті, для кого досі ніщо не закінчилося.

19-го травня 2019-го року в Україну повернувся Андрій Портнов. Якщо ви не детектив ДБР, то наступні три абзаци можете сміливо пропускати.

02 квітня 2010 року Указом екс-президента В. Ф. Янукович N 472/2010 Портнова А. В. було призначено заступником Глави Адміністрації Президента України - Керівником Головного управління з питань судової реформи та судоустрою.

Очевидно, що Портнов А. В., обіймаючи посаду Керівника Головного управління з питань судової реформи та судоустрою в Адміністрації екс-президента Януковича В. Ф. у період з 02.04.2010 по 05.04.2011 не міг не знати про рішення КСУ від 30.09.2010, котре не відповідало Конституції України та завдяки якому, а також діям тодішнього міністра юстиції Лавриновича О. в "обхід" народу України було змінено конституційний лад та узурповано владу в Україні шляхом надання В. Ф. Януковичу набагато ширших повноважень, ніж ті, котрі йому були надані громадянами, як джерелом влади за результатом виборів.

Давайте допоможемо детективам ДБР із правильною кваліфікацією: "Портнов А. В. керуючись злочинним умислом та діючи у складі злочинної організації в якості пособника порадами, вказівками, усуненням перешкод, а також у інший спосіб сприяв вчиненню злочину, відповідальність за який передбачена ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 109 КК України".

Портнов досі не вірить у існування 5-ї статті Конституції, а нещодавно навіть намагався повернути собі професорство у КНУ. Потрібно допомогти Портнову увірувати.

Люди, котрі не вірять у існування 27-ї статті Конституції нині сидять у Верховному Суді. А також у всіх інших судах та правоохоронних органах. Варто визнати, що таких переважна більшість. Поки що. Їм всім треба допомогти повірити.
P. S. 28 червня народився один із видатних "невіруючих" - Олександр Лавринович. Ми вітаємо його з цим радісним і світлим днем, а також хочемо побажати якнайшвидше відправитися до однієї з надзвичайно комфортабельних українських в'язниць, щоб накінець увірувати у 5-ту (та разом у всі інші) статті Конституції!
Олександра Скляр
Головний редактор
28/06/2019
~
Поділитись