Консерватор
Консерватор
Олексій Кравченко
21/04/2019

ЯКИМ БУДЕ «МАЙБУТНЄ ЄВРОПИ»?

Наприкінці минулого року було оголошено про проведення Міжнародного конкурсу плакатів «Майбутнє Європи» серед студентів європейських вишів. За допомогою цього проекту організатори хотіли посприяти обговоренню майбутнього Європи, а також дізнатися більше про ставлення студентів до цієї теми.

Студентам творчих спеціальностей було запропоновано зобразити свої погляди та дати відповідь на це хвилююче для Європи питання: яка вона, Європа майбутнього і чи є у неї мабутнє. У конкурсі взяли участь 151 студент з різних країн Європи. Згодом вибрані роботи були представлені в містах по усьому світу: Афіни, Белград, Братислава, Брно, Прага, Брюссель, Будапешт, Гаага, Мадрид, Нью-Йорк, Париж, Сараєво, Стокгольм і т.д.

Варто зазначити, що переважна більшість робіт містять песимістичні, часто євроскептичні настрої. Нове покоління все більше відчуває на собі негативні наслідки протестів 68-го року, відчуває, що сьогоднішня Європа має досить туманне майбутнє, і підсвідомо прагне власної революції. Представлені роботи - стимул і натхнення для початку публічних дебатів про майбутнє Європи.

В свою чергу, ці плакати надихнули і мене на створення власної серії робіт.
~
Поділитись