Консерватор
Консерватор
24/04/2019

"WE WANT MORE!"
ЯК SPIRITUAL FRONT У КИЄВІ ВИСТУПАЛИ


"Минулої п'ятниці, коли частина наших співвітчизників встигла розчаруватися кволими та нудними дебатами кандидатів у президенти, київські поціновувачі «темної поп-музики» стали свідками незабутнього шоу. В одному з київських клубів відбувся концерт Spiritual Front, одного з найбільш яскравих неофолк-колективів Європи.

За двадцять років свого існування гурт зміг не перетворитися у заручника жанру, як це сталося з багатьма іншими колегами по цеху. Фронтмен Сімоне Сальваторі майстерно поєднав поп з неофолком, дарк-кантрі, танго та шансоном.
Шанувальники занурились в атмосферу задимленого цигарковим димом кабаре з усіма веселощами та драмами. Традиційна італійська релігійність у творчості Spiritual Front знаходиться поряд з пристрастю та сексом. Взагалі секс згадувався майже у кожній пісні, бо, за словами самого Сімоне, містить і конфлікт, і ненависть, і різноманітні відтінки прагнення завоювати людину.

Зі сцени прозвучали такі найбільш впізнавані хіти, як «Jesus died in Las Vegas», «We walk the dead line», «Bastard angel» та депресивна «No Kisses On The Mouth».

Наприкінці, нечисельна, але віддана публіка голосно скандувала WE WANT MORE, але щільний графік концертного туру не зміг вмістити усієї любові шанувальників. Плекаємо надію на подальші візити італійських геніїв нігілістичного суїцидального попу в Україну".

Антон Костевич


"Життя — цікава штука. Ще не так давно, будучи молодим реваншистом, сповідуючи естетику чорносорочечників і спротиву, я ріс на відповідній музиці. Однією з таких складових був гурт Spiritual Front. Тоді я ще не міг уявити, що в майбутньому вони виступатимуть в моєму рідному місті. Такі події зазвичай осідають у пам’яті цікавими історіями. Так сталося і цього разу: чоловік, який продавав мерч гурту, кожному покупцю наливав келих. Після концерту десяток фанатів (включаючи нас) стерегли спірітів біля гардеробу. Першим виходить той самий продавець, але вже піддатий і каже: "От группы Спиритал Фронт наливаю!". Так ми випили між собою за те, щоб загинули всі вороги, а з італійцями просто "чірс". Це було красиво! Дякую за візит!"

Андрій Орлик

"Колись Spiritual Front виступатимуть на корпоративі Традиції та Порядку!"

Богдан Ходаковський


~
Поділитись