Насущне

На сайті "Катарсис" вийшло інтерв'ю з авторами телеграм-каналу "Медвежатко"

Мистецтво
«Медвежатко» – телеграм-канал з мемами здебільшого про специфіку правих рухів в Україні, що швидко став популярним серед цих самих рухів. На сьогоднішній момент на каналі понад 3.8к підписників, що для ультралокальних смішних картинок – досить багато.

Одразу ж усіх зацікавило питання (яке само по собі вже стало мемом): «хто адмін Медвежатка?»

Автори ретельно дотримуються політики конфіденційності, тож підписникам залишається лише будувати теорії. Велика кількість мемів про, так би мовити, «палаточну» специфіку наштовхують нас на думку, що це хтось з «Нацкорпусу». Меми через один про Богдана Ходаковського – змушують думати, що це актив «Традиції і порядку». Але те, що ми знаємо точно – адмінів Медвежатка декілька і вони дуже добре знаються на речах, які може знати лише людина, яка безпосередньо перебувала в русі.

У наше століття візуальної інформації меми краще за все формують власну культуру, без якої жоден масштабний рух неможливий. А той, хто здатен робити «смішні картинки», з яких буде сміятись весь рух – скоріш за все, цікава людина.

Тому "Катарсис" вирішив взяти інтерв’ю у адмінів «Медвежатко», щоб поговорити про речі трохи більш масштабні, ніж мемаси (хоча і про них також).

Знайти інтерв'ю можна за посиланням.