Насущне

Не втратити суб'єктність

Політика

Саме зараз, найціннішим навиком, який потрібен людям є здатність критично мислити.

Промивка мізків вийшла на нечуваний досі рівень, зросли нові фахівці, які вже здатні будувати справжні багатоходівки, а не грати "дитячий мат". Деякі з цих "спецоперацій" ви вже бачили, а з деякими вас тільки почали "знайомити".

Ну ось, наприклад, операція "Чорновол".

Люди, ну до чого тут "реванш"? Про яку "зраду" йдеться? Спробуйте проаналізувати, ХТО (!!!) перший виступив на її підтримку і подумайте навіщо? Чому саме зараз з'явився цей кейс? Для чого обрана ця "ритуальна" жертва?

Ну ок, підкажу трошки. 

Це так здалеку розпочалася передвиборча компанія і мова йде про консолідацію певної, достатньо згуртованої частини електорату. Цінність цієї частини електорату на відміну від іншої, більшої за кількістю але ситуативної - у відносній згуртованості.

Безумовно є структури (сподіваюсь вони прочитають мій допис), які не поведуться на ці технології, але в цілому бачу - "піпл хаває". Це надзвичайно цінний електоральний ресурс з огляду на практично гарантовану мінімальну явку на можливих дочасних виборах. Цілком можливо, що і не тільки парламентських .


Сподіваюсь всі розуміють, що криза нечуваних масштабів неминуча і провину за неї точно на декого повісять?

Головне питання - на кого робиться ставка, але точно не на того, хто панував на тому електоральному полі раніше. Тоді на кого? А тут є варіанти - а хто там в спільниках, що став останнім часом знову з'являтися, а хто декларує дружні стосунки? 

Все на поверхні. Будуйте логічні місточки, співставляйте факти, робіть висновки і головне - НЕ РЕФЛЕКСУЙТЕ. Не втрачайте персональної суб"єктності і готуйтесь - цього року у нас буде все: і бобік, і жучка, і міліцейський свісток.